Asim Shaikh
Managing Director Nordic & Poland, Geobear

W Geobear od 2013 roku. Od 2015 roku jako dyrektor handlowy Asim był odpowiedzialny za kierowanie międzynarodowym zespołem, międzynarodowy przychód ze sprzedaży oraz rozpoczęcie działalności od podstaw w nowych krajach i oddziałach. Obecnie, jako Dyrektor zarządzający, odpowiada za fiński, szwedzki i polski oddział. Inicjuje kluczowe działania w celu osiągnięcia strategicznych i operacyjnych celów grupy, odpowiada za proces planowania i realizacji projektów międzynarodowych.  Przed rozpoczęciem pracy w Geobear Asim zdobywał swoje bogate doświadczenie w takich firmach jak Phenomena Group OY (Finlandia), Oracle (Indie), Synergy (Indie) i Aztecsoft (Indie).

Budowanie właściwej kultury firmy, poprzez pasję, wydajność i uczciwość  jest dla niego bardzo ważną częścią pracy zawodowej. Nieustannie dąży do poprawy jakości obsługi klienta, tworząc silny zespół, który zawsze umieści klienta w centrum.

…Asim – mniej oficjalnie

W wolnych chwilach Asim to entuzjasta szachów, uwielbia czytać  oraz uczyć się nowych rzeczy i nabywać nowe umiejętności.

 

Obserwuj Asima na LinkedInie !

 

Asim Shaikh