Bezpieczeństwo przede wszystkim! Szkolenie z pierwszej pomocy dla całego zespołu Geobear Polska

(26 lipca, 2023)

Bezpieczeństwo przede wszystkim! To hasło towarzyszy nam w pracy na co dzień, a w zeszłym tygodniu bardziej niż dotychczas, ponieważ nasz cały zespół wziął udział w kompleksowym szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy.

W naszej firmie, dostarczającej rozwiązania inżynieryjno-budowlane w zakresie problemów osiadania domów lub zapadających się posadzek, bezpieczeństwo jest priorytetem. Wierzymy, że dobro każdej osoby jest naszym najwyższym obowiązkiem, czy to naszych Klientów, czy Pracowników. Zapewniając kompleksowe szkolenia z pierwszej pomocy, wyposażamy naszych pracowników w niezbędne narzędzia i wiedzę, aby poradzić sobie w nagłych sytuacjach awaryjnych i zapewnić natychmiastowe bezpieczeństwo sobie i innym na co dzień.

Dlaczego pierwsza pomoc jest tak ważna?

Szkolenie z pierwszej pomocy geobear

Umiejętność udzielania pierwszej pomocy powinien posiadać każdy z nas. Zanim pojawi się zespół ratownictwa medycznego, z każdą upływającą minutą szanse na przeżycie osoby poszkodowanej maleją o 7 do 10%. W każdej chwili możemy znaleźć się w sytuacji, kiedy będziemy mogli uratować ludzkie życie, dlatego tak ważne jest, abyśmy wszyscy potrafili pomóc innym, ratując ich zdrowie i życie.

Nadajemy priorytet bezpieczeństwu i chcemy dalej promować kulturę najwyższych standardów bezpieczeństwa w pracy! Profesjonalizm i doskonałość na co dzień w pracy a bezpieczeństwo zawsze!

Ochrona życia i zapobieganie urazom powinno być najwyższym priorytetem dla każdej firmy, w tym także dla firm inżynieryjno-budowlanych. W Geobear bezpieczeństwo traktujemy z najwyższym priorytetem przede wszystkim innym, dlatego inwestujemy w szeroko zakrojone programy szkoleniowe z pierwszej pomocy, które umożliwiają naszemu zespołowi skuteczne reagowanie w sytuacjach awaryjnych czy to w pracy, czy poza nią.

Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo to część naszego profesjonalnego podejścia do naszej pracy. Każdy nasz Pracownik po wykonanej pracy ma wrócić bezpiecznie do domu, a nasi Klienci mają na każdym etapie realizacji projektu czuć, że ich bezpieczeństwo obok realizacji naszych usług na najwyższym poziomie, to nasz priorytet.

Jeśli chodzi o ratowanie życia i zapobieganie obrażeniom, umiejętności udzielania pierwszej pomocy mogą mieć ogromne znaczenie. Dlaczego pierwsza pomoc jest tak ważna?

Geobear pierwsza pomoc

Szkolenie z pierwszej pomocy jest ważne z dwóch powodów:

  1. ratuje życie innych i umożliwia im natychmiastową pomoc medyczną;
  2. pomaga przygotować nas na każdą okoliczność, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z traumatyczne wydarzeniem, czy też z nagłymi sytuacjami w życiu codziennym.

W zeszłym tygodniu cały nasz zespół Geobear Polska przeszedł kompleksowe szkolenie z zakresu pierwszej pomocy.

Jakie korzyści przynosi szkolenie z pierwszej pomocy dla pracodawców

  • Szybsza reakcja w sytuacji awaryjnej

W nagłych przypadkach szybka reakcja pracowników może uratować życie.

  • Zmniejszenie liczby wypadków w miejscu pracy dzięki świadomości

Szkolenia z pierwszej pomocy pomagają pracownikom zdobyć większą świadomość na temat bezpieczeństwa w miejscu pracy, co prowadzi do zmniejszenia liczby wypadków i urazów.

  • Pozytywne środowisko pracy

Udostępniając pracownikom szkolenia z pierwszej pomocy, pracodawcy mogą pokazać swoim pracownikom, że zależy im na zapewnieniu bezpiecznego środowiska pracy. Szkolenie takie także rewelacyjnie integruje zespół i wzmacniające morale.

Pierwsza pomoc relacja ze szkolenia

Korzyści ze szkolenia z pierwszej pomocy dla pracowników

  • Bezpieczeństwo w miejscu pracy

Bezpieczne środowisko pracy oraz świadomość, że w nagłej sytuacji awaryjnej będziemy mogli polegać na kolegach i koleżankach z zespołu, buduje więzi między ludźmi i zaufanie oraz pomaga w pracy na co dzień.

  • Bezpieczeństwo w domu

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy jest równie przydatne poza miejscem pracy. Znajomość pierwszej pomocy może kiedyś pomóc uratować życie przyjaciela lub członka rodziny.

  • Bezpieczeństwo podczas samodzielnej pracy

Szkolenie z pierwszej pomocy może nauczyć pracowników prawidłowego korzystania z apteczek i zachowania spokoju w nagłych wypadkach.

Nadajemy priorytet bezpieczeństwu i chcemy dalej promować kulturę najwyższych standardów bezpieczeństwa w pracy!

Bezpieczeństwo to także jedna z naszych kluczowych wartości. Poprawiamy jakość życia ludzi i przyszłość naszej planety, zapewniając wszystkim bezpieczeństwo i stabilność.

Nasze wartości to bezpieczeństwo, partnerstwo, uczciwość, szacunek i doskonałość.

Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę konsultacyjną z badaniem geotechnicznym.
Zadzwoń: 885 804 600 (działamy w całej Polsce).

Możesz też krótko opisać swój problem, korzystając z formularza.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.