Należymy do międzynarodowej grupy Geobear Global. Tu, w Polsce tworzymy zespół specjalistów, którzy uwielbiają swoją pracę i czerpią z niej wielką satysfakcję. Zgodnie z naszą dewizą “Customer first” znajdziemy rozwiązanie dla każdego problemu naszych klientów. Zarażamy energią i pozytywnym podejściem.

To co dla nas najważniejsze w Geobear to ciągły rozwój i wymiana wiedzy. Chętnie się nią dzielimy z naszymi klientami – zapraszamy do zakładek “Wybrane realizacje” i “Do pobrania”. A poniżej – biogramy naszych kolegów i koleżanek z zespołu. Poznajmy się!

 

Oskar Nojszewski – Commercial Director, Geobear Poland

W Geobear odpowiada za zarządzanie działem sprzedaży i klientów z sektora B2B i B2C oraz projekty z tego obszaru:
– podbijanie fundamentów fabryk i zakładów
– stabilizacja i poziomowanie hal i magazynów
– wzmocnienia obiektów zabytkowych
Poznaj Oskara […]

Katarzyna Sarba – Marketing & Customer Service Manager

Odpowiedzialna za strategię marketingową Geobear na polskim rynku, komunikację w social mediach oraz wsparcie działu sprzedaży (leads generation). Ponad 10 lat doświadczenia w marketingu dla branży technicznej, co pozwala jej skutecznie komunikować złożone treści w przystępny sposób.

Poznaj Katarzynę […]

 

katarzyna sarba

Adam Kaczor – Area Sales Manager

Opieka nad klientami w sektorze B2B oraz B2C na terenie Polski Zachodniej.
Przez ponad 14 lat zdobywał doświadczenie projektowe i w branży budowlanej, min.w takich firmach jak Tarkett(Szwecja) i Bruk-Bet(Polska).
Poznaj Adama […]

Bartłomiej Jaworski – Area Sales Manager

Zarządza projektami dla klientów indywidualnych i biznesowych z południowych Polski.
Geotechnik z wyboru i wykształcenia – absolutny pasjonat tego, co robi. Doświadczenie zdobywał min. w Kellerze i Aarsleff’ie. Absolwent Politechniki Wrocławskiej.

Poznaj Bartłomieja […]

Karol Bartczak – Operation Manager

W Geobear Karol jest odpowiedzialny za nadzór techniczny nad wykonywanymi realizacjami, kontrolę jakości prowadzonych prac, zlecanie i delegowanie zadań podległym pracownikom, planowanie pracy pod kątem logistycznym, ścisłą współpracę z podwykonawcami.
Poznaj Karola […]

Zuzanna Kownacka – Customer Service

Zuzanna jest pierwszą osobą kontaktową w Geobear – dzwoniąc do nas, to jej głos usłyszysz w słuchawce 🙂 Zajmuje się telefoniczną i mailową obsługa klienta. Prowadzi komunikację z klientami w Social Media. Odpowiada za organizację i administrację biura.

Poznaj Zuzannę […]

 

Otso Lahtinen – Owner and Chief Executive Officer (CEO) of Geobear

Właściciel oraz Dyrektor naczelny (CEO) Geobear. Odpowiada za kierowanie rozwojem i realizację długoterminowej strategii firmy. Ponosi ostateczną odpowiedzialność za codzienne decyzje zarządcze oraz za wdrażanie planów krótko- i długoterminowych.
Poznaj Otso […]

Asim Shaikh – Managing Director Nrodic & Poland

Jako dyrektor zarządzający, Asim odpowiada za fiński, szwedzki i polski oddział. Odpowiedzialny za kierowanie międzynarodowym zespołem. Inicjuje kluczowe działania w celu osiągnięcia strategicznych i operacyjnych celów grupy, odpowiada za proces planowania i realizacji projektów.

Poznaj Asima […]

 

Jakub Muszyński – Contracts Manager/ Site Supervisor

Jakub zajmuje się nadzorem nad projektami komercyjnymi i infrastrukturalnymi. Jest osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo i higienę pracy w firmie oraz za tworzenie procedur w wybranych tematach. Jakub ma ponad 9-letnie doświadczenie w inżynierii lądowej i geotechnicznej.

Poznaj Jakuba […]

Szymon Bialic -Area Manager

W Geobear odpowiada za projekty i klientów z sektora mieszkaniowego na południowym terenie Polski. Entuzjastyczny miłośnik techniki zarówno współczesnej jak i dawnej. Z wykształcenia inżynier budownictwa w specjalności geotechnicznej, absolwent Politechniki Wrocławskiej, ale także student uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Poznaj Szymona […]