Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania nt technologii iniekcji geopolimerowych i odpowiedzi na nie. Jeśli jesteś właścicielem domu jednorodzinnego – zapraszamy do zakładki poniżej. Jeśli masz pytania odnośnie obiektów przemysłowych i infrastrukturalnych – w drugiej zakładce znajdziesz pytania najczęściej zadawane przez inżynierów i managerów.

FAQ – Domy mieszkalne

Kliknij w obrazek i znajdź odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli jednak chcesz poznać konkrety nt kosztów naprawy, jej poszczególnych etapów, tego, jak wygląda badanie geotechniczne – skontaktuj się z nami: 885 804 600.

Nasz dział obsługi klienta chętnie opowie o szczegółach i przekieruje Cię do odpowiedniego inżyniera.

 

 

 

 

 

FAQ – Obiekty przemysłowe i infrastrukturalne

Jeśli jesteś inżynierem, projektantem, odpowiadasz za utrzymanie ruchu, administrujesz lub nadzorujesz budowę – kliknij w obrazek i przejdź do strony z najczęstszymi pytaniami zadawanymi przez specjalistów z branży.

Zachęcamy też do obejrzenia jednego z naszych webinarów, zapisz się na kolejny lub zamów PREZENTACJĘ. Jeśli słyszysz o iniekcjach geopolimerowych po raz pierwszy lub wiesz o nich niewiele – skontaktuj się: 885 804 600.