Geobear nominowany do nagrody Ground Engineering – Londyn, 5 czerwca 2019!

(1 marca, 2019)

Z dumą informujemy, że jako Geobear (oddział w Wielkiej Brytanii) zostaliśmy nominowani do Ground Engineering Awards, której finał będzie miał miejsce 5 czerwca 2019 roku w Londynie. Nagrody, które zostaną wręczone w czerwcu, mają na celu uhonorowanie wyjątkowych  osiągnięć w dziedzinie projektów budowlanych, innowacji i środowiska.

TUTAJ opis naszej realizacji, wraz z reportażem BBC polegającej na stabilizacji gruntu i prac wzmacniających brytyjskiej autostrady M11 (październik 2018r.). Nasza innowacyjna metoda wzmocnień powierzchni autostrady M11 pozwoliła przeprowadzić prace naprawcze  w czasie krótszym niż połowa czasu w przypadku konwencjonalnego rozwiązania. Skróciliśmy tym samym ewentualne opóźnienia w użytkowaniu sieci autostrad o kilka miesięcy.

„Bycie nominowanym do nagrody jest świadectwem wysiłków zespołów inżynierów Geobear, ilustrującym, aby dostarczyć innowacyjne, nieuciążliwe rozwiązania dla infrastruktury i biznesu. Jesteśmy dumni z tego, że zostaliśmy finalistami stając się częścią projektu pełnego utalentowanych ludzi. ” Richard Holmes, dyrektor zarządzający w Wielkiej Brytanii.

Geobear dostarcza rozwiązania w zakresie inżynierii lądowej (wzmocnienia Infrastruktury, obiektów biznesowych i mieszkalnych na całym świecie. Mamy swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Polsce, Szwecji, Finlandii i Chinach.

Poniżej reportaż BBC dotyczący naprawy autostrady M11:

 

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.