Geobear Poland członkiem Polskiego Zrzeszenia Wykonawców Fundamentów Specjalnych!

(15 lutego, 2021)

Jesteśmy zaszczyceni z powodu włączenia naszej firmy do grona członków Polskiego Zrzeszenia Wykonawców Fundamentów Specjalnych.
Stowarzyszenie łączy firmy od głębokiego fundamentowania, obudowy wykopów, ścianek szczelinowych, wzmacniania podłoża gruntowego palami i innymi metodami z obszaru geoinżynierii.

Zrzeszenie oferuje również wsparcie merytoryczne i techniczne inwestorom i zarządzającym obiektami, którzy nie mają dostatecznego doświadczenia w projektowaniu i wykonywaniu prac geoinżynieryjnych i wzmocnieniowych. . Możemy wskazać takim podmiotom wykonawcę biegłego w danej dziedzinie, który je wesprze.
zaprasza do współpracy i oferuje wsparcie firmom od głębokiego fundamentowania, obudowy wykopów, ścianek szczelinowych, wzmacniania podłoża gruntowego palami i innymi metodami itp. prac.

Założone w 2003r. z inicjatywy Krzysztofa Grzegorzewicza i Bolesława Kłosińskiego – znanych i uznanych w środowisku specjaliści z Instytutu Badawczego Dróg i Mostów. Dziś zrzesza największe firmy w branży.

Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę konsultacyjną z badaniem geotechnicznym.
Zadzwoń: 885 804 600 (działamy w całej Polsce).

Możesz też krótko opisać swój problem, korzystając z formularza.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.