Geobear wita! Zmiana nazwy firmy

(27 września, 2017)

Szanowni Państwo, drodzy Klienci,

zapewne do tej pory znali nas Państwo jako Powerpile. Chcielibyśmy poinformować, że od 15 grudnia 2017 funkcjonujemy pod nową, globalną nazwą GEOBEAR, kontynuując rozwiązywanie problemów z zapadającym się gruntem pod fundamentami i elementami infrastruktury. Geobear to wynalazca i dostawca rozwiązań Uretek (w Polsce – Powerpile).

Firma Geobear (w Polsce do tej Pory znana jako Powerpile) ma swoją siedzibę w Londynie i dziś obsługuje klientów z całego świata. Główne rynki, na których firma działa obejmują w tej chwili Wielką Brytanię, Irlandię, Polskę, Finlandię, Szwecję i Chiny.

Geobear ma na celu dostarczanie unikalnej i jak najbardziej przyjaznej technologii w zakresie wzmacniania i stabilizacji gruntu. Wszystko po to, aby świat naszych klientów (biznes, czy codzienne życie) nie zatrzymał się nawet na chwilę. W praktyce oznacza to konkretne oszczędności pieniędzy z podatków publicznych. Pomagamy uniknąć kosztogennych przerw podczas modernizacji gruntów na głównych autostradach i liniach kolejowych, przy minimalnym śladzie węglowym.” mówi Otso Lahtinen, CEO firmy Geobear.
Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 200 000 projektów w 38 krajach, a przeprowadzone badania satysfakcji klienta lokują nas w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o zadowolenie z naszych usług: wskaźnik rekomendacji Klientów wynosi NPS 70.

Sprawdź, jak oszczędzamy pieniądze z podatków publicznych – rozwiązania dla infrastruktury. Rozwiązania dla przemysłu i handlu – tutaj.

Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę konsultacyjną z badaniem geotechnicznym.
Zadzwoń: 885 804 600 (działamy w całej Polsce).

Możesz też krótko opisać swój problem, korzystając z formularza.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.