Iniekcje geopolimerowe na targach BUDMA! Spotkaj się z naszymi inżynierami.

(11 lutego, 2019)

Technologia naprawy obiektów biznesowych z użyciem geopolimerów. Spotkaj się z nami na targach BUDMA!

Jeśli mierzysz się z problemem osiadania budynku – targi BUDMA to dobra okazja, aby spotkać naszych inżynierów i omówić praktyczne zastosowanie iniekcji geopolimerowych.
Czekamy na Ciebie w hali 3, na stoisku 32.

Iniekcje geopolimerowe to szybka i nieinwazyjna metoda poziomowania i wzmacniania gruntu oraz poprawy nośności w obiektach przemysłowych, komercyjnych (w magazynach, sklepach, biurach), jak również w infrastrukturze i domach prywatnych.

Jedną z najważniejszych właściwości geopolimerów jest wyjątkowa szybkość działania: geopolimer uzyskuje ok. 90-95% zakładanej wytrzymałości w czasie ok. 90 sekund. W praktyce oznacza to, że naprawy przebiegają ekstremalnie szybko.

W przypadku obiektów biznesowych (hale produkcyjne, magazynowe, biura, centra logistyczne) oznacza to, że podczas prac naprawczych produkcja, czy codzienna praca w budynku może toczyć się bez zakłóceń. Jednym z przykładów może być wzmocnienie części hali w fabryce samochodów w Łomiankachpodczas, gdy w jednej części hali trwały prace naprawcze, w dalszej toczyła się normalna, bieżąca produkcja.

Zobacz przykłady realizacji i spotkaj się z nami w hali 3, na stoisku 32 na targach BUDMA.

 

Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę konsultacyjną z badaniem geotechnicznym.
Zadzwoń: 885 804 600 (działamy w całej Polsce).

Możesz też krótko opisać swój problem, korzystając z formularza.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.