Koronawirus - jak pracujemy?

Wybrane realizacje

Obiekty komercyjne

Domy mieszkalne

Infrastruktura

Przeprowadzimy nieodpłatne szkolenie dla Twojej firmy. Zamów prezentację i wizytę naszego inżyniera!

Jeśli jesteś inżynierem, projektantem, odpowiadasz za utrzymanie ruchu, administrujesz lub nadzorujesz budowę – ZAMÓW PREZENTACJĘ.  Jeśli słyszysz o iniekcjach geopolimerowych po raz pierwszy lub wiesz o nich niewiele – skontaktuj się. Przyjedziemy do Twojej firmy i przeprowadzimy krótkie seminarium nt zastosowania i właściwości geopolimerów. 

 

Przykłady wykorzystania naszej technologii:

 • Budownictwo mieszkaniowe:

  jesteśmy w stanie naprawić szybko i sprawnie osiadanie całego domu, osiadanie elementów lub odcinków fundamentów (narożniki, fundamenty słupów) oraz całe płyty fundamentowej. Minimalizujemy zakres robót dodatkowych takich jak prace remontowe wewnątrz i na zewnątrz budynku, remont elewacji. Nie niszczymy ogrodu, trawnika czy drzew znajdujących się blisko konstrukcji. Całość prac najczęściej zamyka się w 1-2 dniach, dzięki czemu minimalizujemy również koszty relokacji lokatorów na czas remontu. Zobacz przykład realizacji —> TUTAJ.

 • Obiekty magazynowe:

  częstym problemem w przypadku obiektów magazynowych jest osiadanie płyt posadzek na terenie składowania (zarówno niskiego jak i wysokiego) oraz problemy z osiadaniem i klawiszowaniem płyt w strefach komunikacyjnych. Dzięki zastosowaniu iniekcji geopolimerowych jesteśmy w stanie reniwelować posadzki wraz ze stojącymi na nich regałami. W przypadku ciągów komunikacyjnych, dzięki bardzo szybkiej reakcji wiązania materiału możemy zminimalizować zamknięcia do absolutnego minimum lub wykonać naprawy w czasie krótkich przerw roboczych.

 • Obiekty produkcyjne:

  jednym z najpoważniejszych problemów dla tego typu obiektów jest osiadanie fundamentów maszyn produkcyjnych pod wpływem znacznych obciążeń dynamicznych w trybie 24/7. Niezaplanowane zatrzymania produkcji z powodu osiadania mogą przerodzić się w kilkumilionowe straty. Dzięki  iniekcjom geopolimerowym jesteśmy w stanie wzmocnić grunt oraz reniwelować tego typu obiekty bez potrzeby długich zamknięć w produkcji czy nawet potrzeby rozebrania maszyny roboczej. Zobacz przykład realizacji —> TUTAJ.

 • Pustki spowodowane działaniem wody:

  awaria rury wodociągowej, kanalizacyjnej lub deszczowej może spowodować powstanie kawern pod posadzką lub elementami konstrukcyjnym. Tego typu awarie są szczególnie niebezpieczne, ponieważ kubatura wypłukanych przestrzeni może być znaczna i szybko się powiększać, stanowiąc zagrożenie całego obiektu. Dzięki iniekcjom geopolimerowym możliwa jest szybka reakcja, nieniszcząca naprawa, wypełnienie pustych przestrzeni i doszczelnienie gruntu zanim dojdzie do dalszych etapów awarii.

 

Proponowana agenda spotkania:

– Geobear – w Polsce i na świecie od 40 lat

– Obszary działania i rodzaje wykonywanych prac

– Technologia iniekcji geopolimerowych

– Przykłady realizacji

– Q&A

Jeśli chcesz zorganizować taką prezentację – zadzwoń: 885 804 600.

 

 

 

 


Zamawiam prezentację

Uzupełnij dane aby zamówić prezentację.

Zamawiam prezentację

 • Prześlemy Twoją prośbę do inżyniera zajmującego się tym sektorem.
 • Miasto lub miejscowość, w której chcesz abyśmy poprowadzili prezentację
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.