Katarzyna Sarba
Marketing & Customer Service Manager

Odpowiedzialna od samego początku działalności firmy za kompleksową strategię marketingową na polskim rynku, komunikację w social mediach oraz wsparcie działu sprzedaży (leads generation). Z pasją wdraża procesy łączące działania marketingowo-sprzedażowe. Od ponad 2 lat w Geobear skutecznie realizuje kampanii sprzedażowe i wizerunkowe w Google Ads, na Facebooku i LinkedInie.

Ekspertka w dziedzinie komunikacji i content marketingu dla branży technicznej i przemysłowej (z wykształcenia dziennikarka).
Od stycznia 2020 do zadań Katarzyny Sarby należy również wzmacnianie pozycji Geobear Poland w obszarze relacji z klientami z sektora B2B i B2C.
Z Geobear Poland związana od listopada 2017r.

…Kasia – mniej oficjalnie

Słowa ją lubią. Ale ludzie jeszcze bardziej. Na marketingowe trendy patrzy przez filtr swojej wiedzy i intuicji. Drażnią ją ogłoszenia Dużych, którzy poszukują “ninja internetu”. Lubi się uczyć, bo działa w obszarze, który ciągle się zmienia. Jeszcze bardziej kręci ją planowanie strategii i realizowanie jej w najbardziej kreatywny z możliwych sposobów. W Geobear jest ekspertką od marketingu i komunikacji odmienianej przez wszystkie przypadki: kampanie reklamowe, case studies, strona internetowa, artykuły content marketingowe, B2B, B2C, social media. Prywatnie maDka dwóch dorastających kotów i pasjonatka kolarstwa. Jeśli kiedyś zobaczysz w Warszawie kobietę pedałującą w szpilkach na szosie – to może być Kasia z Geobear 😉

 

Jeśli interesuje Cię więcej artykułów z obszaru marketingu lub technologii – obserwuj Katarzynę na LinkedInie !

Katarzyna Sarba
tel: 885 801 300
[email protected]