Koronawirus SARS-CoV-2, wywołujący chorobę COVID-19 – informacje nt procedur i działalności firmy Geobear w czasie pandemii

(13 marca, 2020)

Szanowni Państwo,

naszym absolutnym priorytetem jest zapewnienie Państwu i naszym zespołom zdrowia i bezpieczeństwa w czasie epidemii COVID-19.

Domyślamy się, że macie Państwo wiele pytań dotyczących tego, jakie środki ostrożności podejmujemy jako firma, aby upewnić się, że nasi klienci i pracownicy nie zostaną dotknięci COVID-19.

Jako Klienci możecie być pewni, że do wszystkich wizyt lokalnych i podczas przeprowadzania napraw wykorzystujemy wyłącznie nasze własne pojazdy firmowe. Każdy z naszych pojazdów jest wyposażony w środki do dezynfekcji, maski ochronne i rękawiczki. Nasze pojazdy są okresowo gruntownie czyszczone, a urządzenia do iniekcji oraz miejsce pracy jest codziennie sprzątane i utrzymywane w porządku i czystości. 

Wizytę na miejscu odbędziemy jedynie za Państwa zgodą, uprzednio upewniając się, że na terenie Państwa nieruchomości / obiektu nie przebywa osoba zainfekowana wirusem, ani żaden z naszych pracowników nie wykazuje objawów chorobowych.

Wszyscy nasi pracownicy przed rozpoczęciem pracy są poddawani badaniu temperatury, a osoby z wysoką gorączką lub innymi znanymi objawami zostaną odesłane do domu w celu odbycia kwarantanny, zgodnie z wytycznymi służb zdrowia. 

Nasz personel zachowa dystans co najmniej 2m od Państwa podczas wykonywania swojej pracy. Podczas wizyty nie podadzą również Państwu ręki. Prosimy nie traktować tego jako znak nieuprzejmości, dbamy oni jedynie o Państwa bezpieczeństwo. Naszym pracownikom zapewniamy im również dostęp do urządzeń sanitarnych, tak aby nie korzystali z Państwa urządzeń.

Nasz zespół jest wyposażony w maseczki, które wraz z rękawiczkami i środkiem do dezynfekcji rąk stanowią obecnie część ich standardowego wyposażenia.

Biura Geobear:
informujemy, że przeszliśmy w tryb pracy online. Biura zostaną zamknięte w celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

Odpowiedzialność społeczna:
firma Geobear jest darczyńcą funduszu COVID-19 Solidary dla WHO, wspierającym wysiłki na rzecz powstrzymania COVID-19 i koronawirusa. Geobear zapewni przedstawicielom rządu wszelkie możliwe wsparcie w opanowaniu epidemii.
Dodatkowo zapewniamy naszym pracownikom odpowiednie narzędzia do radzenia sobie ze stresem i poczuciem niepewności oraz wskazówki do aktywnego zwiększania ich odporności.

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji: 885 804 600.

Wierzymy, że naszymi decyzjami oraz odpowiedzialnym zachowaniem możemy przyczynić się do powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa Covid-19, czego Państwu i sobie życzymy.

 

Z poważaniem i życzeniami zdrowia,

Otso Lahtinen

CEO Geobear Global

Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę konsultacyjną z badaniem geotechnicznym.
Zadzwoń: 885 804 600 (działamy w całej Polsce).

Możesz też krótko opisać swój problem, korzystając z formularza.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.