Będziemy tam! – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018 – st. 11, hala 3

(23 października, 2017)

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to 4 dni intensywnych spotkań, rozmów i wspaniała okazja, żeby poznać najnowocześniejsze rozwiązania w branży budowlanej i konstrukcyjnej.  Zapraszamy na stoisko 11, w hali 3. Inżynierowie z Geobear będą opowiadać o zaletach technologii geopolimerowej. Dlaczego warto odwiedzić stoisko Geobear?
Dowiesz się “u źródła”, jak wyglądają procesy naprawcze z użyciem iniekcji geopolimerowych lub z wykorzystaniem słupów geopolimerowych. Będziesz miał okazję omówić korzyści nowych technologi vs metody tradycyjne.

Technologia wzmacniania i naprawy gruntu z wykorzystaniem geopolimerów Geobear to:

• Uciążliwość ograniczona do minimum. Bez potrzeby wyprowadzania się z domu lub zawieszania działalności firmy na czas prac naprawczych, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy.
• Szybkość. Cały proces od przygotowania, poprzez procedurę iniekcji po utwardzenie to kwestia godzin a nie dni czy nawet tygodni, jak w przypadku alternatywnych metod.
• Innowacyjność i niezawodność: rozwiązania chronione międzynarodowym patentem technologie Geobear dowiodły swojej skuteczności w ciągu niemal 40 lat stosowania w Europie, obu Amerykach i Australazji.
• Uniwersalność: Systemy POWERPILE umożliwiają precyzyjne uregulowanie powierzchni i naprawę płyt betonowych poprzez jedynie przywrócenie płyty do
poziomu, na którym powinna się znajdować, i ponowne jej podparcie!
• Oszczędność: Koszty rozwiązań POWERPILE wypadają dużo korzystniej w porównaniu z kosztami alternatywnych procedur naprawczych.
• Precyzyjna kontrola: Systemy POWERPILE nie są oparte na podnoszeniu hydraulicznym. Można precyzyjnie kontrolować granice obszaru osiadania, który ma zostać
podniesiony, więc ryzyko pęknięcia lub połamania płyty jest niewielkie.
• Skuteczność: Siła pęcznienia do 10 000 kPa (100 kg/cm2)
• Architektura: Niewielka liczba i rozmiar otworów pozwala na iniekcję materiału do podłoża przez pokrycie posadzki (lub wzdłuż krawędzi wykładziny) i wykończenie (w tym płyty winylowe, płytki ceramiczne i parkiet), którego usunięcie może być niepraktyczne.

Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę konsultacyjną z badaniem geotechnicznym.
Zadzwoń: 885 804 600 (działamy w całej Polsce).

Możesz też krótko opisać swój problem, korzystając z formularza.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.