Domy mieszkalne – najczęściej zadawane pytania

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 

❓Ile kosztują iniekcje?
To zdecydowanie najczęściej zadawane przez naszych klientów pytanie. Jednocześnie jest to jedno z tych pytań, na które najtrudniej odpowiedzieć. Dlaczego? Już śpieszymy z wyjaśnieniem! Finalna wycena zależy od tego ile będziemy musieli zużyć materiału – a więc od rodzaju gruntu, powierzchni budynku, głębokości odwiertów, a także tego, czy w gruncie są jakieś pustki. Aby dobrać odpowiedni rodzaj mieszanki i ilość geopolimeru nasze działania poprzedzamy badaniem gruntu – takie badanie to koszt 450zł brutto. Pozwala ono nam przygotować dokładną wycenę.
❓Ile trwają iniekcje?
Dzięki właściwościom geopolimerów (bardzo krótki czas zastygania oraz bardzo wysoka ekspansywność) nasze realizacje nie trwają dłużej niż 1-2 dni.

❓Czy muszę się jakoś przygotować do iniekcji?
Nie! Nie będzie konieczności wyprowadzki, przestawiania/wynoszenia mebli czy przygotowania podwórka. Jedyne czego potrzebujemy to miejsce do zaparkowania ciężarówki – cały materiał doprowadzimy sobie specjalnymi wężami, które nie zajmują wiele przestrzeni.

❓Jaką mam gwarancję, że dom nie zacznie ponownie osiadać?

Na nasze usługi udzielamy standardowej, pięcioletniej gwarancji. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ nasz materiał ma deklarowaną 100-letnią żywotność! Oznacza to, że nawet przez 100 lat nie może się skurczyć, nie ulegnie erozji i nie zostanie wypłukany.
❓Jak geopolimery wpływają na glebę i środowisko?
Jesteśmy dumni z tego, że nasz materiał jest w 100% neutralny dla gleby oraz wód gruntowych, a także że sam proces generuje ponad 45% mniejszy ślad węglowy niż tradycyjne, cementowe metody.

❓Jakie długo trzeba czekać na termin iniekcji?
Zazwyczaj staramy się zamknąć w przeciągu jednego, maksymalnie dwóch miesięcy. Jeżeli sprawa jest bardzo pilna to zawsze stajemy na wysokości zadania i realizujemy iniekcje jak najszybciej! (nasz rekord to niecały tydzień)

❓

Czy pęknięcia na ścianach znikają?
Pęknięcia ścian zostaną zniwelowane, w wyniku zagęszczenia gruntu i podniesienia posadowienia, umożliwiając ewentualne remonty wykończeniowe. Okna i drzwi będą się ponownie zamykać bez problemu i działać poprawnie

❓Jakie macie doświadczenie?

Działamy na rynku od 40 lat. Zrealizowaliśmy ponad 100 000 obiektów na całym świecie
Każdy projekt jest inny, a czas zależy od wymaganej wysokości podniesienia, obszaru wymagającego naprawy i warunków gruntowych. Większość projektów jest w pełni zakończona w ciągu 1-2 dni.

❓Czy pracom towarzyszy bałagan?

Niewielki, jeśli w ogóle. Nasza żywica geopolimerowa jest wstrzykiwana przez małe otwory wywiercone w ziemi. To trochę jak „operacja przez dziurkę od klucza”, więc pojawią się minimalne wykopy, zakłócenia i bałagan. Natomiast prace są na tyle nieuciążliwe i nieinwazyjne, że podczas ich trwania można prowadzić normalne życie domowe, bez konieczności przeprowadzki.

❓Jak wygląda naprawa iniekcjami? Na co muszę się przygotować?

Na to pytanie najlepiej chyba odpowie poniższy film: