Otso Lahtinen
Owner and Chief Executive Officer (CEO) of Geobear

Odpowiada za kierowanie rozwojem i realizację długoterminowej strategii firmy. Ponosi ostateczną odpowiedzialność za codzienne decyzje zarządcze oraz za wdrażanie planów krótko- i długoterminowych.

Otso uczęszczał do Aalto-University School of Economics w Helsinkach w Finlandii, studiował administrację i rachunkowość. Ukończył także Uniwersytet Tony Robbins Mastery University. Ojciec Otso, Timo Lahtinen, stworzył globalną firmę zajmującą się technologią iniekcji geopolimerowych i przeszkolił Otso w wieku 12 lat. Timo Lahtinen wycofał się z działalności operacyjnej w 2013 roku.

Otso ma 18 lat doświadczenia w branży iniekcji geopolimerowych. Podczas swojej kadencji jako dyrektor generalny firma rozszerzyła działalność kontraktową bezpośrednio na Szwecję, Polskę, Chiny i kraje bałtyckie. Otso negocjował duże umowy licencyjne i usługi techniczne w 12 krajach oraz brał udział w licznych procesach dotyczących egzekwowania praw własności na wielu kontynentach.

Misją Otso jest kierowanie rozwojem Geobear, tak aby stać się najbardziej atrakcyjnym wykonawcą robót ziemnych na świecie. Dąży również do podniesienia standardów obsługi klienta, tak żeby były one na jak najwyższym poziomie.

…Otso – mniej oficjalnie

W wolnym czasie często rzuca sobie wyzwania w triathlonach lub podobnych ekstremalnych wydarzeniach sportowych.  Otso ceni sobie również czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi.

 

Obserwuj Otso na LinkedInie !

 

Otso Lahtinen