PKP Energetyka – podbicie i wzmocnienie stóp fundamentowych pod budynkiem transformatorowni w Międzyzdrojach

Podbicie i wzmocnienie 10 osiadających stóp fundamentowych pod starą konstrukcją budynku transformatorowni w celu zahamowania ich dalszych osiadań. Wyzwanie stanowiło przeprowadzenie prac w taki sposób, aby nie przerywać dostawy prądu i nie doprowadzić do wyłączenia z pracy pobliskiego torowiska.

  • Obiekty Handlowe i przemyslowe

Wzmocnienie posadowienia hali sklepu Dom i Ogród, przy ul. Błonie w Tarnowie

Hala sklepu Dom i Ogród, przy ul. Błonie w Tarnowie. Surowy stan zamknięty. Projekt realizowany przez Hochtief Polska – generalnego wykonawcę obiektów handlowych i przemysłowych, który poprosił nas o pomoc przy wzmocnieniu gruntu i fundamentów.

  • Domy Mieszkalne

Osiadłe i popękane posadzki – naprawa w domu pana Marka w Lubinie

Obiekt Dom jednorodzinny położony w Lubinie. W domu pojawiły się pęknięcia na posadzkach w kuchni i łazience. Zaczęła osiadać podłoga. Listwy przypodłogowe odkleiły się od podłóg, odsłaniając 2-centymetrowe szpary. Panele na podłogach w salonie i sypialni zaczęły sprężynować, co dawało się odczuć podczas chodzenia. Podczas badań geotechnicznych okazało się, że wykonawca nie zagęścił odpowiednio gruntu […]

  • Domy Mieszkalne

Podbijanie fundamentów domu za pomocą pali geopolimerowych, Świebodzin

Obiekt Domu jednorodzinny w miejscowości Nowy Dworek w okolicach Świebodzina. Dom w stanie surowym zamkniętym, w trakcie budowy i wykańczania. Właściciele już podczas budowy odkryli problemy z osiadaniem. Wykonali badania geotechniczne, które wykazały, że dom jest posadowiony na torfie, który praktycznie nie ma żadnych właściwości nośnych. Wyzwanie Wzmocnienie fundamentów nowo wybudowanego domu celu zatrzymania osiadań […]

  • Obiekty Handlowe i przemyslowe
  • Public buildings

Naprawa posadowienia basenu USCiR, ul. Koncertowa 4, Warszawa

Ursynowskie centrum Sprotu i Rekreacji stanęło przed problemem generalnego remontu, poprzedzonego podniesieniem i wypoziomowaniem posadzek w pomieszczeniach szatni basenowych oraz wzmocnieniem gruntu pod pomieszczeniami biurowymi. Zaproponowane rozwiązanie: stabilizacja gruntu i poziomowanie posadzek z wykorzystaniem iniekcji geopolimerowych.

  • Logistic centers and manufacturing
  • Obiekty Handlowe i przemyslowe
  • Office and retail

Wzmocnienie oraz stabilizacja gruntu pod prasą o wadze 49t. w zakładzie produkcyjnym

Wzmocnieniu oraz ustabilizowaniu gruntu pod prasą o wadze 49 ton. Leiber Poland zajmujący się konstrukcjami z aluminium, produkcją i montażem kompletnych podzespołów dla branży motoryzacyjnej, lotniczej lotniczej i kolejowej. Zakład zlokalizowany w Rudzie Śląskiej.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.