Idealny kandydat jest nastawionym na potrzeby klienta, technicznie zorientowanym specjalistą ds. sprzedaży. Zapewnia klientom obsługę na wysokim poziomie, oferując im odpowiednie rozwiązania techniczne dobrane do ich bieżących wyzwań..

Branża: Inżynieria lądowa / Budownictwo / Geoinżynieria

Miejsce pracy: Wrocław, Kraków lub Katowice

Najważniejsze obowiązki:

  • Wykonywanie zadań sprzedażowych poprzez generowanie sprzedaży bezpośredniej z nowych i istniejących źródeł.
  • Tworzenie i utrzymywanie dobrego wizerunku firmy w powierzonym regionie.
  • Stosowanie standardów obsługi firmy Geobear oraz jej zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w każdym aspekcie swojego działania.
  • Współpraca z działami wspierającymi: marketingu, inżynierii i działem operacyjnym.
  • Odpowiedzialność za regularne sporządzanie planów działania i wskaźników pomiaru efektywności.

Kwalifikacje i doświadczenie:

  • Doświadczenie związane z branżą budowlaną.
  • Preferowani kandydaci z dyplomem studiów w dziedzinie techniki budowlanej.
  • Sprzedażowe nastawienie i umiejętność rozwiązywania problemów klientów.
  • Zdolność do identyfikacji potrzeb i przekonywania ludzi.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

Umiejętności:

  • Umiejętność samoorganizacji i pracy pod presją czasu.
  • Wysoka motywacja, proaktywność i nastawienie na cel.
  • Dobre zdolności interpersonalne, autoprezentacji i komunikacji.
  • Możliwość częstych podróży oraz wyjazdów.
  • Ważne prawo jazdy (kat. B).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę ze sprawdzonymi, najwyższej jakości rozwiązaniami w branży inżynierii lądowej
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków.
  • Interesującą pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie, dającą szansę szybkiego rozwoju.
  • Skandynawską kulturę pracy.

Zapraszamy do przesłania CV w języku ANGIELSKIM i polskim: [email protected]