OBIEKT:

Nowo wybudowany, niespełna roczny dom jednorodzinny w Zgierzu, pod Łodzią. Krótko po odebraniu budynku, kiedy pojawiły się normalne obciążenia użytkowe, właściciele zauważyli pierwsze oznaki osiadania:
– pękające ściany,
– szpary między listwami, a podłogą,
– popękany gres na podłodze i w łazience.

 

 

WYZWANIE:

Przeprowadzona ekspertyza potwierdziła obawy właścicieli, że dom osiada. Powodem osiadania domu były błędy wykonawcze na etapie budowy domu i słabo zagęszczony grunt. W efekcie pod posadzką powstała 10-cio centymetrowa pustka, pojawiły się pęknięcia na ścianach i osiadła podłoga.

Dlaczego iniekcje geopolimerowe?:

Właściciele przeprowadzili szeroko zakrojony research, jeśli chodzi o metody naprawy. Skonsultowali się również z firmą, która wykonała wspomnianą wcześniej ekspertyzę. W zaistniałej sytuacji: nowo wybudowany dom, nowe meble, kuchnia w zabudowie, normalne życie rodzinne, zdecydowali się na iniekcje geopolimerowe.

Właściele wybrali Geobear również zuwagi na udzielaną przez nas gwarancję na iniekcje geopolimerowe oraz szerokie doświadczenie. Jesteśmy firmą globalną, działającą na rynkach europejskich. Realizujemy nie tylko naprawy osiadających domów, ale również wzmocnienia gruntu pod obiektami przemysłowymi i infrastrukturą (drogi, koleje, mosty).
To bardzo uspokoiło właścicieli, przekonując ich, że iniekcje geopolimerowe będą właściwą metoda naprawy osiadania ich domu.

 

KORZYŚCI KLIENTA:

Wzmocnienie gruntu i podbijanie fundamentów (likwidacja osiadanie domu) bez konieczności wyprowadzki z domu. Bez zrywania podłóg i dewastacji wyposażenia domu. Zero wykopów. Czysto i szybko (w 1 dzień!).

Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę konsultacyjną z badaniem geotechnicznym.
Zadzwoń: 885 804 600 (działamy w całej Polsce).

Możesz też krótko opisać swój problem, korzystając z formularza.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.