Poznaj rozwiązania Geobear w zakresie małoinwazyjnych, nieuciążliwych robót geoinżynieryjnych.  Rozwiązujące problemy z zapadającym się gruntem pod fundamentami i elementami infrastruktury. Nasza pionierska technologia geopolimerowa zapewnia najbardziej zaawansowane i dokładne systemy w zakresie poziomowania posadzek i fundamentów, stabilizacji i wzmacniania gruntu, a także wypełniania pustek i uszczelniania przeciwwodnego.

Proponowane przez nas rozwiązania są dużo tańszą i szybszą alternatywą dla tradycyjnej metody podbijania fundamentów.

Pobierz broszurę

Stabilizacja

Usługa stabilizacji jest kontrolowanym procesem, w którym następuje iniekcja geopolimeru do gruntu, aby wzmocnić i ustabilizować grunt, bez podnoszenia płyt czy konstrukcji. Geopolimer Geobear jest wtryskiwany w wielu punktach pod płytą, stopą fundamentową lub fundamentem, gdzie rozszerza się w celu wypełnienia wszelkich pustek w zalegającym gruncie i wzmacnia ewentualnie obecny tam grunt zasypowy. Usługa ta może być realizowana pod nieruchomościami, drogami, torami kolejowymi, lotniskami i portami.

Dowiedz się więcej…

 

Wzmacnianie i zagęszczanie gruntu

Wzmacnianie podłoża gruntowego Geobear to metoda, za pomocą której możemy stale poprawiać nośność podłoża na znacznych głębokościach – lub na konkretnej głębokości – poprzez iniekcję rozszerzających się żywic geopolimerowych. Procedura ta pozwala na zagęszczenie gruntu bezpośrednio pod budynkiem bez wykopów, drgań czy użycia siły mechanicznej.

Dowiedz się więcej…

 

Wzmocnienia konstrukcji – słupy geopolimerowe Geobear

Unikalna, chroniona patentem technologia podparcia konstrukcji budowlanych od Geobear. Słupy geopolimerowe Geobear są przeznaczone do zapobiegania osiadaniu i wzmacniania gruntu słabonośnego. Ten unikalny i chroniony patentem proces wzmacnia grunt oraz jest szybką i nieuciążliwą alternatywą dla tradycyjnych metod typu Jetgrouting. Rozwiązania  Geobear mogą być stosowane na głębokościach do 9 m pod ławą fundamentową, stopą fundamentową i rusztem fundamentowym oraz mogą służyć do naprawy uszkodzonych systemów pali/wzmacniania gruntu.

Dowiedz się więcej…

 

Wypełnianie pustek i uszczelnianie przed wodą

Rozwiązania wykorzystują super lekkie, wielozadaniowe geopolimerowe żywice konstrukcyjne, działający i docierający do trudno dostępnych przestrzeni. Podczas aplikacji geopolimer usuwa pozostałości cieczy – można go również stosować pod wodą. Rozwiązanie to jest idealne do wypełniania szybów górniczych, tuneli, jaskiń, rur i przewodów.

Dowiedz się więcej…