Spotkaj się z nami na XIII FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU – 8 października 2019r. – Legnica.

(2 października, 2019)

Miło nam poinformować, że bierzemy udział w cieszącym się ogromnym uznaniem wśród szefów UR prestiżowym XIII FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU, które odbędzie się w dniach 8-9-10 października 2019 roku.

Plany modernizacji lub rozbudowy hali/fabryki? Klawiszujące lub zapadnięte posadzki? Te i inne zagadnienia inż. Bartłomiej Jaworski poruszy na Forum Służb Utrzymania Ruchu, 8 października w Legnicy. Wszystkich inżynierów i managerów serdecznie zapraszamy! Jeśli mają Państwo konkretny projekt do omówienia lub konsultacji – będzie to niepowtarzalna okazja do osobistego spotkania i rozmowy.

Celem spotkania będzie przedstawienie mapy procesów działu utrzymania ruchu wraz mapą wdrożenia rozwiązań Industry 4.0 bazujących na konkretnych rozwiązaniach z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi do monitorowania, raportowania i analityki.

Tutaj mają Państwo szansę zobaczyć case study z fabryki Cad Cam Solutions w Łomiankach, gdzie na okoliczność modernizacji zakładu – podbijaliśmy suwnicę. Dzięki temu zakład mógł zwiększyć wydajność – bez zatrzymywania bieżącej produkcji.

Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę konsultacyjną z badaniem geotechnicznym.
Zadzwoń: 885 804 600 (działamy w całej Polsce).

Możesz też krótko opisać swój problem, korzystając z formularza.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.