Bardzo serdecznie dziękujemy za zapisanie się na nasz WEBINAR! Do zobaczenia wkrótce!

Mamy nadzieję, że prezentacja spotka się z Państwa zaciekawieniem, a wiedzą, którą się z Państwem podzielimy – będzie dla Państwa przydatna w przyszłości.

Jako wstęp nadchodzącego webinaru, poniżej przesyłam kilka informacji dotyczących iniekcji geopolimerowych Geobear.
Jest to technologia dająca możliwość naprawy awarii związanych z osiadaniem gruntu, zarówno rodzimego, naturalnego, jak i gruntu budowlanego. Stosowana również w celu podniesienia i reniwelowania posadzek i elementów konstrukcyjnych oraz wypełnienia pustych przestrzeni w gruncie.
Naprawy z użyciem iniekcji geopolimerowych są nieinwazyjne i nieuciążliwe – podczas prac w obiekcie (w hali, magazynie, fabryce) może toczyć się bieżąca produkcja, a biznes może normalnie funkcjonować.

 

⇒ ZOBACZ WYBRANE REALIZACJE:

·       Hale magazynowe i przemysłowe
częstym problemem w przypadku obiektów magazynowych jest osiadanie płyt posadzek na terenie składowania, zarówno niskiego jak i wysokiego, jak i problemy z osiadaniem i klawiszowaniem płyt w strefach komunikacyjnych. Dzięki wykonywaniu robót w trybie ręcznym jesteśmy w stanie reniwelować posadzki wraz ze stojącymi na nich regałami. W przypadku ciągów komunikacyjnych, dzięki bardzo szybkiej reakcji wiązania materiału możemy zminimalizować zamknięcia ciągów transportowych do wymaganego minimum lub wykonać naprawy w czasie krótkich przerw roboczych.
·       Fabryki i hale produkcyjne
jednym z najpoważniejszych problemów dla tego typu obiektów jest osiadanie fundamentów maszyn produkcyjnych. Elementy te są często pod wpływem znacznych obciążeń dynamicznych w trybie 24/7, a niezaplanowane zatrzymania produkcji mogą przerodzić się w kilkumilionowe straty. Dzięki przewiertom małych średnic oraz wykonywaniu prac bez użycia ciężkiego sprzętu jesteśmy w stanie wzmocnić grunt oraz reniwelować tego typu obiekty bez potrzeby długich zamknięć w produkcji czy nawet potrzeby rozebrania maszyny roboczej.
·       Budownictwo mieszkaniowe

 

Jeśli mają Państwo jakiś projekt, który chcieliby Państwo skonsultować z nami –  zapraszamy – tel: 885 804 600.