Lotniska są niezwykle ważne dla tych, którzy prowadzą firmę po drugiej stronie świata, udzielają pomocy po trzęsieniu ziemi, zamawiają książki w sklepie internetowym, poszukują części niezbędnych do realizacji projektu rozwojowego w Afryce lub po prostu chcą spotkać się z ukochaną osobą. Bez lotnisk serce świata przestałoby bić.

Lotniska są kluczowymi organami w naszym codziennym życiu oraz dla światowej gospodarki. Aby nasza globalna wioska mogła funkcjonować, samoloty muszą startować i lądować przez całą dobę. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy pasy startowe są bezpieczne i stabilne. A to duże wyzwanie.

Co kilka minut samoloty lądują na pasach, które zostały zaprojektowane wiele dekad wcześniej dla o wiele lżejszych statków powietrznych. Deszczowa pogoda i niewystarczające odprowadzanie wody jeszcze bardziej osłabiają grunt pod pasami startowymi. Negatywny wpływ tych czynników można zaobserwować również w przypadku budynków terminali i posadzek hangarów. Pękają płyty betonowe, zapada się grunt, samoloty nie mogą lądować, pacjent nie może dostać nowego serca.

Celem firmy Geobear jest zapewnienie funkcjonowania lotnisk poprzez naprawę nierównych pasów startowych i posadzek, popękanych lub poprzesuwanych płyt betonowych, pustek i uszkodzeń powodowanych przez wody podziemne oraz rozwiązywanie innych problemów dotyczących gruntu, które zagrażają bezpieczeństwu i sprawnemu funkcjonowaniu portu lotniczego. Firma Geobear umożliwia również stabilizację gruntu pod budowę lotniska.

Rozwiązanie firmy Geobear jest:

Szybkie – dzięki naszej pionierskiej technologii geopolimerowej prace można ukończyć w ciągu kilku godzin. W przypadku tradycyjnych metod naprawczych trwało to nawet kilka miesięcy. Dzięki firmie Geobear samoloty mogą powrócić na płytę lotniska już po piętnastu minutach od zakończenia prac. Nasze rozwiązanie jest bez wątpienia najszybsze..

Tanie – rozwiązanie Geobear jest o 50-60% tańsze niż inne rozwiązania. Ponieważ nasze prace powodują minimalne zakłócenia, utrata dochodów jest naprawdę niewielka. W ciągu kolejnych dziesięciu lat uzyskane przez podatników UE oszczędności związane z rozwiązaniem firmy Geobear wyniosą 113 mld euro.

Wydajne – nasze prace są monitorowane za pomocą laserów. Zapewniają mocną podstawę, która wydłuża okres eksploatacji popękanych płyt. W ciągu 35 lat stosowania nasze materiały nigdy nie zawiodły.

Przyjazne dla środowiska – w porównaniu z innymi metodami nasz ślad węglowy jest bardzo mały. Materiały nie mają negatywnego wpływu na wody gruntowe.

W ciągu prawie 40 lat firma Geobear zrealizowała ponad 100 000 projektów w 50 krajach, potwierdzając zalety naszych rozwiązań w zakresie poziomowania i stabilizacji.

Firma Geobear realizuje politykę „Zero Harm”, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracowników, społeczeństwa i środowiska.

Więcej informacji na temat geopolimeru i jego wpływu na grunt.

In nearly 40 years, Geobear has done over 100,000 projects in 50 countries, proving the benefits of our relevelling [link to relevelling solutions] and stabilizing [link to stabilization solutions] solutions.

Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę konsultacyjną z badaniem geotechnicznym.
Zadzwoń: 885 804 600 (działamy w całej Polsce).

Możesz też krótko opisać swój problem, korzystając z formularza.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.