Zuzanna Kownacka
Customer Service

Zuzanna jest pierwszą osobą kontaktową w Geobear – dzwoniąc do nas, to jej głos usłyszysz w słuchawce 🙂 Zajmuje się telefoniczną i mailową obsługa klienta. Prowadzi komunikację z klientami w Social Media. Odpowiada za organizację i administrację biura.

Gdzie klient, tam i ona. E-mail, telefon, Messenger… nie ma takiego kanału komunikacji, w którym nie przywitałaby nas z uśmiechem, chęcią pomocy i pełnym profesjonalizmem. Czy klient ma zawsze rację? Ma teorię na ten temat i może o niej opowiadać godzinami. Uspokaja się, gdy w sprawach administracyjnych panuje porządek, a wszelkie kwestie organizacyjne są odhaczone z listy zadań. Dlatego w przerwach między rozmowami z ludźmi sama się nimi zajmuje.

…Zuzanna – po pracy

Zazwyczaj oderwana od rzeczywistości, introwertyczka, kocha naturę. Każdą wolną chwilę spędza na podróżach, spacerach, fotografowaniu – koniecznie w towarzystwie zwierząt i najbliższych osób. Zafascynowana tematyką DIY – jak tylko może to kisi, marynuje, odnawia, plecie i struga w drewnie. Najlepiej czuje się nad morzem. Gdyby mogła – nie wychodziłaby z wody.

 

 

Jeśli masz pytania dotyczące działalności naszej firmy – obserwuj Zuzannę na LinkedInie !

Zuzanna Kownacka
tel: 885 804 600
[email protected]